REGULAMIN


Regulamin
 1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00
 4. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie domu do godz. 22.00
 5. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości obowiązuje ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu, poza miejscami do tego przeznaczonymi.
 6. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.
 7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 8. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 9. W obiekcie zabronione jest chodzenia w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.
 10. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może zażądać opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty za pobyt.
 11. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecei Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy milego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej. Rozumiem